12 Haziran 2013 Çarşamba

Son Zamanlarda Neler Aldım?

Merhaba

Yavaş yavaş normal hayata dönüyoruz artık, bir çok blogger yazmaya başladı. Ben de başlıyorum artık :)

Anneler günü indirimi çok çok güzel oldu. O gün okul olduğu için ve akşama bir şey kalmayacağından emin olduğum için sabah erkenden kalkıp gittim. Ben tam kasada ödeme yaparken kimle karşılaştım? Görkem abla ile.. Birlikte çok güzel bir alışveriş yaptık, önerilerin için teşekkür ediyorum Görkem abla! :)

Buyrun, Gratis, Watson's karışık alışverişim.2 Mayıs'ta pek çok kişinin bildiği üzere Justin Bieber konseri vardı Maslak'ta. Aman ne konser ne konser. Allahım al canımı da kurtulayım dedim. Hangi insan evladı 2 saat bekletir ya, kendini beğenmiş. Ne olacak. Piyano çalıyorum ayağına playback yapıyormuş zaten rezil oldu herkese. Her neyse. Hazır Maslak'a gitmişken, Sun Plaza'daki ELCA'ya uğramamak olmazdı. Oradan da birkaç bir şey topladım.
Son olarak Palladium Sephora'dan da içinde pek çok merak ettiğim ürün bulunan bu Benefit seti aldım.


Bu da Benefit setin içindekilerMerak ettiğiniz, önceden tanımak istediğiniz ürün/ürünler var mı? Yoksa ben kafama göre mi takılayım?

Bu arada yakında gelecek yazılardan biri hakkında da kısa bir ipucu veriyorum..


Sevgiler :)


4 yorum:

 1. fındık gibisin:)

  YanıtlaSil
 2. Hakikaten fındık gibisin, iyi ki karşılaşmışız:) Öpücük!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) Evet, iyi ki karşılaşmışız gerçekten. Bence en kısa zamanda tekrar etmeliyiz hatta :) Ben de çok öpüyorum. :*

   Sil